4 відгуків
+38(050) 43 21 767
+380672718606
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
Будівельні матеріали — ТЦ «Дім ДРІМ»
Кошик

Топ-10 переконливих переваг газобетону

1. Екологічність

Газобетонні блоки виготовляють з вапна, цементу, піску, води – традиційних сировинних матеріалів, що не містять шкідливих домішок. Це матеріал, який не виділяє шкідливих речовин. 

2. Міцність

Пориста структура газобетону – це оптимальне співвідношення міцності і щільності. Великі розміри при незначній вазі скорочують основні витрати. Економія досягається за рахунок скорочення часу будівництва, простоти доставки на будмайданчик, значного полегшення виконання робіт при зведенні стін і зниження навантаження на фундамент.

3. Морозостійкість

Газобетон не руйнується під впливом низьких температур, що пояснюється наявністю вільно сполучених пор, в які витісняється вода при її замерзанні. При обстеженні будівель з газобетону з нормальним волого-температурним режимом, які експлуатувалися протягом 35-40 років, не було виявлено жодного дефекту, який міг би з’явитися через постійні зміни періодів заморожування та відтавання.

4. Пожежостійкість

Газоблок є неорганічним, абсолютно негорючим матеріалом. Завдяки цьому він у зв’язці з металоконструкціями або як обшивка ідеально підходить для пожежостійких стін, вентиляційних та ліфтових шахт.

5. Енергоефективність та звукоізоляція

Газобетон – енергозберігаючий матеріал. Велика кількість маленьких комірок в блоках або панелях ізолюють тепло в 6-10 разів краще, ніж звичайний бетон або цегла.  Крім того пористість будівельного матеріалу створює високу опірність шуму .

6. Сейсмостійкість

Газобетон з армованим елементом і вже багато років застосовується в районах з підвищеною сейсмостійкістю (наприклад, в Японії). Незначна вага газоблоку в порівнянні з його високою міцністю знижує навантаження на будівлю.

7. Точність розмірів

Процес виготовлення газобетону гарантує незмінно точні розміри. Відхилення настільки мінімальні, що після кладки стіна являє вже готову для нанесення штукатурки поверхню

8. Швидкість монтажу і легкість обробки

Кладка з газобетону займає в 2,5 рази менше часу, ніж кладка з цегли. Газобетон (ще краще, ніж дерево) може оброблятися звичайним інструментом, таким як пили, свердла (бури), фрези і т.д. Газобетон може різатися на будь-які форми і під будь-яким кутом, включаючи скіс і нахил.

9. Економічність

Стіна з газобетону за вартістю в 2-3 рази нижча, ніж стіна з цегли. При цьому істотно зростає швидкість будівництва. 

10. Естетичність

Блоки з газобетону – прямокутної форми білого кольору. Газобетон добре обробляється, завдяки чому з’являється чудова можливість виготовляти конструкції різноманітної форми (арки, кути, ніші), що в свою чергу надає будинку особливу виразність.

Інші статті